Кінотеатр «Львів» не приватизуватимуть?

Економіка21 червня 20102190

29 червня під час чергової сесії Львівської обласної ради депутати будуть вирішувати, чи залишиться кінотеатр “Львів” у комунальній власності територіальних громад Львівщини.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської обласної ради, на засіданні постійної комісія Львівської обласної ради з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму було заслухано звіт директора ДКП “Кінотеатр “Львів” про фінансово-господарську діяльність. У засіданні комісії взяли участь начальник управління культури та туризму Львівської обласної державної адміністрації Галина Дорощук та заступник начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Юрій Чабан.

Депутати розглянули проект рішення сесії про приватизацію кінотеатру “Львів” шляхом конкурсу, який запропонувала постійна комісія Львівської обласної ради з питань комунального майна та приватизації у зв'язку з його збитковістю. Попри низку зауважень до фінансово-господарської діяльності підприємства, члени комісії ЛОР з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму все ж залишаються на позиції недопущення приватизації кінотеатру “Львів”. Адже це на сьогодні єдиний кінотеатр в області, який пропагує українське кіно, організовує тематичні кінопокази для школярів, демонструє історичні стрічки до пам'ятних дат. На думку депутатів, кінотеатр “Львів” виконує соціальну функцію і може претендувати на дотацію з обласного бюджету. Тому комісія з питань культури вирішила винести на розгляд сесії свій проект рішення, яким заборонятиметься приватизація кінотеатру, а борг підприємства, який склався на сьогодні перед обласним бюджетом, реструктуризувати на 5 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук