Китайська кредитна агенція виділить Нафтогазу 1 млрд доларів страхової квоти

Китайська експортна кредитна агенція Sinosure надасть Нафтогазу страху квоту на 1 млрд доларів для залучення прямих інвестицій з Китаю. Про це 2 квітня повідомила прес-служба Нафтогазу.

Китайське кредитне агенство виділить Нафтогазу 1 млрд доларів страхового покриття, що зменшує економічні ризики та застраховує китайські компанії від невдалого інвестування. Таким чином китайська агенція гарантує китайським інвесторам надійне вкладання коштів в Нафтогаз.

Варто зазначити, що китайське підприємство видає кредитні кошти не вимагаючи державної гарантії. Тобто, у разі збанкрутування компанії, держава не буде відшкодовувати за неї заборговані кошти. У випадку з Нафтогазом, це страхове покриття здатне залучити китайські інвестиції в розвиток нафтогазової галузі.

«Отримання страхового покриття Sinosure не вимагає державної гарантії, а отже Нафтогаз не збільшуватиме навантаження на державний бюджет України для залучення 1 млрд доларів інвестицій в галузь», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначають, що на першому етапі страхового покриття від від китайської агенції Sinosure планується залучити біля 160 млн доларів для фінансування чинних контрактів АТ «Укргазвидобування» з китайськими корпораціями, що постачають бурове обладнання та здійснюють бурові роботи.

В українській компанії зазначили, що на другому етапі вони планують спрямувати 800 млн доларів на інші проекти від Нафтогазу, але цей етап все ще узгоджується із Китаєм.

У 2018 році Нафтогаз вже працював з китайською агенцією Sinosure. Тоді на виділені китайські інвестиції українська газовидобувальна компанія придбала 13 машин для буріння вартістю 140 млн доларів.

Як інформував ZAXID.NET, 15 березня у Високому суді Англії і Уельсу відбулося слухання про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзитного спору між «Нафтогазом» і «Газпромом». Суд заборонив «Газпрому» виводити свої активи з Англії та Нідерландів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук