Андрій Коболєв залишиться головою «Нафтогазу» ще на рік

ЕкономікаМаксим Охримчук, 20 березня 20192721

Кабінет міністрів України продовжить контракт з головою НАК «Нафтогаз Україна» Андрієм Коболєва до березня 2020 року. Про це, 20 березня, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу, 20 березня.

«Сьогодні ми приймемо рішення про те, щоб продовжити з правлінням компанії контракт на один рік з щомісячним і щоквартальним звітуванням про досягнення цих цілей. Тим більше, якщо ці цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту», – заявив прем’єр-міністр.

Гройсман зазначив, що Кабмін погодив з наглядовою радою «Нафтогазу» три ключових умови, на яких продовжується контракт із Коболєвим. Йдеться про створення сертифікованого оператора ГТС з 1 січня 2020 року, збільшення видобутку природного газу до 18 млрд кубометрів і відсутність у менеджменту будь-яких бонусів, винагород і зниження зарплати в два рази в порівнянні з попереднім контрактом.

Андрій Коболєв займав посаду голови правління «Нафтогазу» з березня 2014 року. Тоді із ним підписали контракт тривалістю п’ять років. Наглядова рада НАКу пропонувала продовжити контракт із Коболєвим ще на три роки – до 2022 року і з зарплатою 2,08 млн грн у місяць, але з такою пропозицією не погодився Володимир Гройсман. Він заявив, що уряд не продовжуватиме контракт із правлінням «Нафтогазу», якщо будуть збережені теперішні зарплати. Нагадаємо, у 2017 році Коболєв отримав 47,1 млн грн зарплати та премій. Згодом наглядова рада «Нафтогазу» запропонувала уряду проект однорічного контракту із Коболєвим зі зменшенням його винагороди на 50%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук