Китайська Xiaomi подала до суду на українського продавця своїх товарів

Компанія вимагає припинити порушення інтелектуальних прав

Один з найбільших китайських виробників електроніки Xiaomi HK Ltd подав до суду на українського дистриб’ютора NIS і зажадав припинити порушення інтелектуальних прав. Про це йдеться у ухвалі Київського господарського суду від 25 липня 2017 року,зазначає Liga.net.

Повідомляється, що компанія NIS не володіє правами на бренд Xiaomi. Але торгові марки Xiaomi – Mi –оформлені на його співвласника і генерального директора Олександра Ширкова і віднедавна на якусь Concord trade Inc. (США). Причому знак «Mi» Ширков оформив для надання послуг ремонту (в кінці грудня 2016 року).

ТМ Xiaomi підприємець зареєстрував у 2014 році. Примітно, що Олександр Ширков є до того ж володарем ТМ інших популярних виробників електроніки різних класів: Meizu, OPPO, Qualcomm, 4K, 8K тощо.

Суд вирішив переслати позовну заяву Xiaomi до госпсуду Київської області, так як в ньому вказано, що місцем порушення була митниця Борисполя.

Xiaomi також намагалася домогтися, щоб суд прийняв забезпечувальні заходи, в рамках яких був би накладений арешт на майно та заборонено митне оформлення товарів. Але суд в цьому відмовив, так як Xiaomi забула прикріпити до заяви її копії для ГФС і NIS.

NIS продає продукцію Xiaomi через свій інтернет-магазин Mi.ua, а також через мережу з десятка роздрібних монобрендових магазинів.

До слова, торік роздрібна мережа «Алло» оголосила про те, що офіційним дистриб’ютором Xiaomi в Україні стала компанія «Цифротех», що входить в групу «Алло».

«NIS теж продає через свої майданчики продукцію Xiaomi. Частину цієї продукції вони купують у компанії «Цифротех» як у офіційного дистриб’ютора. Інша частина – товари Xiaomi, не призначені для міжнародних ринків», – розповів маркетинг-директор ГК «Алло» Євген Резуєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук