Київська компанія «Фаворит» планує викупити контрольний пакет акцій ПФТС у Московської біржі

ЕкономікаО.Г., 23 вересня 20153120
Фондова компанія «Фаворит» має намір придбати контрольний пакет акцій фондової біржі ПФТС у Московської біржі, яка володіє 50,02% її акцій. Про це повідомляється в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
 
Як пише УНІАН, «Фаворит» повідомив, що планує придбати понад 16 тисяч акцій біржі ПФТС номінальною вартістю 1 тис. грн кожна. При цьому прес-служба ПФТС повідомила, що біржа чекає рішення свого мажоритарного акціонера – Московської біржі.
 
Фондова біржа ПФТС — один з найбільших організаторів торгів цінними паперами в Україні. Заснована в 1996 році, ПФТС є організатором торгів акціями, облігаціями внутрішніх та зовнішніх державних позик, облігаціями місцевих позик, облігацій підприємств, казначейських зобовязань України, ощадних сертифікатів, інвестиційних сертифікатів.
 
Нагадаємо, у липні фондова біржа ПФТС за результатами позачергових зборів акціонерів не змогла прийняти рішення про викуп своїх акцій у російської компанії «Московська біржа ММВБ-РТС».
 
На зборах акціонери піднімали питання про зниження впливу російського інвестора на ПФТС, оскільки згідно із Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку може анулювати ліцензії біржі на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у випадку істотного впливу на ПФТС резидента країни, яка в Україні визнана агресором.
 
Згідно з ЄДР, основними власниками ТОВ «Фондова компанія «Фаворит» є Михайло Тараторін та Віктор Резніченко. Компанія зареєстрована у 1996 році.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук