Київським прокурорам безкоштовно дадуть 10 га для будівництва житла

ЕкономікаО.Г., 15 січня 20157431

Київська міська рада планує надати Прокуратурі міста Києва у постійне користування дві земельні ділянки загальною площею близько 10 га для будівництва житлових будинків. Відповідне питання винесене на розгляд чергове засідання Київради, яке відбудеться 22 січня, пишуть «Наші гроші».

Йдеться про дві ділянки на 15-му кілометрі проспекту Перемоги. Це на виїзді з Києва по Житомирській трасі. Одна ділянка площею понад 5 га, друга – майже 4,9 га.

Паралельно землю вилучають із комунальної власності територіальної громади Києва і передають до земель державної власності.

Раніше обидві ділянки перебували в оренді у приватної фірми. За даними судових справ, у 2009 році їх взяло в оренду ТОВ «Л-Медика». Землю фірма брала строком на 10 років для будівництва малоповерхових житлових будинків. При цьому нормативна оцінка ділянок була визначена на рівні 17,91 млн грн і 17,54 млн грн, тобто 35,45 млн грн.

У 2013 році прокуратура Києва подала на фірму в суд з вимогою розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки. За твердженням прокурора, фірма систематично не вносила орендні платежі, в результаті чого утворилася заборгованість у розмірі 1,18 млн грн. У лютому 2014 року апеляційний постановив договір розірвати, землю повернути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук