Київський музей Івана Гончара залило окропом

Працівники евакуювали усі експонати

КультураК. С., 13 лютого 20183860
Київський музей Івана Гончара залило окропом
Музей Івана Гончара заліло гарячою водою через пошкодження теплотраси

Уранці 13 лютого приміщення музею Івана Гончара у Києві, який розташований на вулиці Лаврській, через прорив труби залило гарячою водою.

Про це повідомила заступниця генерального директора музею Гончара з науково-фондової роботи Марія Пошивайло.

«Музей Івана Гончара залитий гарячою водою, прорвали труби! Рятуються всі експонати!», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Вона також поширила фото, з яких видно, що приміщення музею заповнені парою та водою.

Комунальники намагаютья ліквідувати аварію

«МНСники приїхали лише через чотири години після дзвінка… Просто жах!!!», – зазначила Марія Пошивайло.

Також вона повідомила, що об 11:30 усі експонати працівники музею уже винесли.

При цьому аварійні служби і надалі намагаються зупинити гарячу воду. За попередніми даними прорив стався не у приміщені музею.

«Наразі нам відомо, що десь сталася аварія на центральній теплотрасі і вся вода по трубах тече до нас в музей. Намагаються якнайшвидше зупинити цю воду. Всюду гаряча пара, експонати вдалося врятувати. Співробітники музею працюють над тим, щоб довести їх до потрібного стану. Комунальники шукають причину, намагаються зупинити воду», — розповіла Марія Пошивайло в ефірі Громадського. Вона зазначила, що гаряча вода досі прибуває до приміщення музею, пара піднімається на другий поверх. Найбільше постраждала центральна експозиція музею.

Приміщення музею заповнені парою та водою

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» - державний всеукраїнський науково-дослідний культурно-освітній заклад. Він розташований на вулиці Лаврський, 19.

Музей було засновано у 1993 році на базі приватної колекції Івана Гончара – художника, скульптора, етнографа та громадського діяча.

Колекція НЦНК налічує понад 15 тисяч етнографічних та мистецьких одиниць.

Пріоритетною у колекції Музею є збірка українських народних картин, зокрема славнозвісних «Козаків Мамаїв», а також народних ікон. Також у центрі зберігається особиста бібліотека Iвана Гончара.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук