Суд дозволив «1+1» показувати шоу «Інспектор Фреймут»

КультураДарина Цвях, 4 вересня 201516330
Суд дозволив «1+1»  показувати шоу «Інспектор Фреймут»

Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу телеканалу «1+1» і відмовив у позові Новому каналу. Про це повідомляє «Телекритика».

Своєю постановою суд скасував рішення першої інстанції - Господарського суду Києва , знявши заборону на трансляцію програми «Інспектор Фреймут», ведучою якого є Ольга Фреймут, і скасував рішення про виплату грошової компенсації  ТОВ «Новий канал».

«Таким чином, демонстрація телепередачі «Інспектор Фреймут» в ефірі телеканалу «1+1» є абсолютно законною, а всі претензії з боку позивача судом відхилені», - заявляє канал «1+1».

 «Новий канал планує подавати касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського  суду до Вищого господарського суду.

Нагадаємо, з 2011 року телеведуча Ольга Фреймут вела на Новому каналі реаліті-шоу «Ревізор». Вона перевіряла заклади громадського харчування та готелі в різних містах країни на предмет якості обслуговування. З початку 2014 року телеведуча перейшла працювати на «1+1».

У травні 2014 року стало відомо, що Фреймут готує ревізорський проект на «1+1». У юридичному департаменті Нового каналу заявили, що якщо новий проект «1+1» виявиться плагіатом, Новий канал «захищатиметься всіма доступними способами».

21 січня Господарський суд міста Києва частково задовольнив позов Нового каналу і зобов'язав телеканал «1+1» і компанію «1+1 продакшн» не створювати будь-яких аналогічних програмі «Ревізор» творів, у тому числі проекту «Інспектор Фреймут», заборонив випускати «Інспектор Фреймут», а також зобов'язав «1+1 продакшн» виплатити Новому каналу компенсацію в розмірі 414 тис. 120 грн, а телеканал «1+1» - компенсацію в розмірі 803 тис. 880 грн. Загальна сума грошової компенсації в розмірі 1,2 млн грн. була розрахована Новим каналом як подвійна ціна продажу формату програми «Ревізор». Канал «1+1» подав апеляцію. 

У лютому телеведуча Ольга Фреймут, яка наразі веде шоу «Інспектор Фреймут» на телеканалі «1+1», отримала свідоцтво на знак для товарів та послуг «Ольга Фреймут». 

2 червня Вищий господарський суд України підтвердив рішення Київського апеляційного господарського суду про призначення повторної судової експертизи у сфері інтелектуальної власності щодо програми «Інспектор Фреймут» у справі за позовом Нового каналу проти «1+1».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук