Телеведуча Ольга Фреймут запатентувала своє ім'я

КультураО.Г., 18 лютого 201528930
Телеведуча Ольга Фреймут запатентувала своє ім'я
фото Gloss
Ольга Фреймут

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут отримала свідоцтво на знак для товарів та послуг “Ольга Фреймут”. Про це свідчить інформація на сайті Інституту промислової власності від 10 лютого.

Знак має великий спектр застосування: від маркування канцелярського приладдя і медтоварів до використання в готелях, цирку, будинках для самотніх людей похилого віку.

Заявку на отримання свідоцтва Фреймут подала ще у листопаді 2013 року. У грудні того ж року вона звільнилась із “Нового каналу” та перейшла на “1+1”.

У вересні 2014-го на телеканалі “1+1” відбулась прем'єра її авторської програми “Інспектор Фреймут”, де ведуча перевіряє заклади громадського харчування. Утім 21 січня цього року суд зобов'язав “1+1” припинити виробництво і трансляцію цієї програми через порушення прав інтелектуальної власності “Нового каналу”, де Фреймут була ведучою програми “Ревізор”.

Суд також задовольнив позовні вимоги Нового каналу в частині матеріальної компенсації та зобов'язав канал “1+1” і компанію “1+1 production” виплатити Новому каналу 1,2 млн грн за порушення авторських прав на літературний твір - “Типовий сценарій телевізійної програми “Ревізор”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук