«Київстар» частково відновив роботу в окупованих районах Луганщини

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 12 лютого 20151280

Фахівці мобільного оператора «Київстар» відновили роботу майже 200 базових станцій мобільного зв'язку в Луганській області.

Завдяки технічному рішенню з дистанційного управління трафіком вдалося запустити понад 60% телеком-обладнання на території області.

Як повідомила прес-служба оператора, 12 лютого мобільний зв'язок повернувся до багатьох міст і селищ області, зокрема Алчевська, Вахрушева, Красного Луча, Краснодона, Лисичанська, Луганська, Петрівського, Родакового, Ровеньок, Свердловська, Стаханова, Суходільська, Теплодара та інших населених пунктів.

Відновлювальні роботи тривають, компанія сподівається ще більше розширити територію мережі зв'язку.

Оператор нагадує, що 4 лютого 2015 року до технічного центру "Київстар" у Донецьку зайшли озброєні люди, які знеструмили і пошкодили телекомунікаційне обладнання. Через такі дії постраждали користувачі послуг зв'язку на території Донецької та Луганської областей. Хоча в цей день у повідомленні компанії йшлося, що зв’язок відключено внаслідок нештатної роботи мережі, «що виникла з невстановлених причин». Компанії вдалося перенаправити трафік через інші технічні майданчики, що дало змогу зберегти функціонування базових станцій на підконтрольній українській владі території Донбасу.

Через відсутність у фахівців «Київстара» можливості фізичного доступу до технічного майданчика в Донецьку частина інфраструктури зв'язку на Донбасі все ще не функціонує.

Станом на 12 лютого 2015 року технічний центр «Київстар» у Донецьку залишається заблокованим озброєними людьми. З цієї причини в Донецькій області не функціонує 34% базових станцій, а в Луганській – 40%.

У містах та селищах регіону, які контролює українська влада, всі послуги зв'язку «Київстар» доступні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук