«Київстар» та Vodafone запустили у Львові 4G в діапазоні 1800 МГц

Новий діапазон має забезпечити ширше покриття мережі мобільного інтернету

ЕкономікаІ.Р., 5 липня 201814320

Мобільні оператори «Київстар» та Vodafone запустили мобільний високошвидкісний інтернет 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові, що має забезпечити більш широке покриття мережі мобільного інтернету. Про це у четвер, 5 липня, повідомили прес-служби мобільних операторів.

«5 липня мобільний високошвидкісний інтернет 4G від Київстар в діапазоні 1800 МГц запустився у Львові та області. 4G надається всім абонентам «Київстар без додаткової плати згідно з діючими тарифними планам», – мовиться в повідомленні на сайті «Київстар».

Аналогічне повідомлення про запуск 4G в діапазоні 1800 МГц у Львові з 5 липня оприлюднив і Vodafone. «Це дозволило значно розширити покриття в місті – тепер 4G доступний у всіх районах Львова. Раніше мобільний інтернет четвертого покоління зв'язку був доступний в місті в діапазоні 2600 МГц в місцях найбільшого скупчення інтернет-користувачі», – зазначили в прес-службі Vodafone.

Зазначимо, що мережі четвертого покоління в Україні були запущені навесні 2018 року на дуже високих частотах – 2600 МГц, що не дозволяло забезпечити хороше покриття. 30 червня набуло чинності рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) щодо поліпшення роботи 4G, яке дозволило впровадження мобільного зв'язку четвертого покоління в діапазоні 1800 МГц.

Оператор Lifecell запустив у Львові 4G у діапазоні 1800 МГц з 1 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук