«Київстар» запустив комерційний 3G у Трускавці та Моршині

ЕкономікаО.Г., 22 червня 20156340

Відсьогодні, 22 червня, мережа 3G «Київстар» працює для всіх абонентів ще у двох містах України – курортах Трускавець та Моршин на Львівщині. Тепер мешканці та гості цих міст можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом.

«Київстар» запустив 3G для всіх клієнтів ще у двох містах на заході України – Трускавці та Моршині, відомих бальнеологічних курортах країни. 3G-мережа тут вже налагоджена: забезпечено суцільне покриття цих населених пунктів і високі показники роботи мережі. Технічне тестування велося у Трускавці та Моршині з 15 червня за участі деяких абонентів. Як і в інших містах, «Київстар» надає тут швидкісний мобільний інтернет за технологією HSPA+ з максимальною швидкістю передачі даних до 42 Мбіт/с», - повідомила прес-служба «Київстар».

Швидкісний інтернет за технологією 3G доступний всім абонентам у Трускавці та Моршині, мобільні пристрої яких підтримують цю технологію. Клієнти, які бажають багато користуватися мобільним інтернетом на максимальній швидкості, можливій у мережі 3G, можуть вибрати один з нових тарифних планів або ж підключити інтернет-пакет обсягом від 50 до 3000 мегабайт для будь-якого іншого тарифного плану. Нинішнім абонентам «Київстар» змінювати SIM-карту не потрібно.

Нагадаємо, «Київстар» вже надає послуги у мережі 3G на Львівщині: Львові, Дублянах та Малехові  із 8 червня цього року. А з 16 червня абоненти можуть користуватись швидкісним інтернетом у столиці та понад 20 населених пунктах передмістя Києва. Також «Київстар» проводить тестування 3G-мережі в Одесі і передмісті, інших курортах Чорного моря та у містах-супутниках Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук