Клієнти «Нової Пошти» вже можуть користуватися електронними грошима

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 червня 201710610
Клієнти «Нової Пошти» вже можуть користуватися електронними грошима
фото ITC
Електронні гроші будуть використовувати інтернет-магазинами, які здійснюють кур’єрську доставку товарів з «Новою поштою»

Група компаній «Нова пошта» ввела використання електронних грошей в системі Forpost. Про це інформували у прес-службі компанії.

Як зазначається, клієнтам «Нової пошти», які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Процесинг електронних грошей працює через платіжну систему Forpost в тестовому режимі, однак скоро вона стане частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку «Нової пошти».

«У найближчих планах - перетворити віртуальний гаманець в повноцінний платіжний засіб, який допоможе швидко розрахуватися за покупки, послуги, в т.ч. комунальні. Особливо цікавими електронні гроші будуть гравцям ринку e-commerce, в тому числі інтернет-магазинам, які здійснюють кур'єрську доставку товарів з «Нової поштою». «Пост Фінанс» вже запрошує їх до співпраці», - наголошується в повідомленні.

Емітентом електронних грошей для платіжної системи Forpost став «Альфа-банк Україна», електронні платіжні засоби емітуються в гривні.

Слід зазначити, що НБУ погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи Forpost та видав платіжній організації цієї системи ТОВ «Пост Фінанс» свідоцтво ще 2015 року. Компанія «Пост Фінанс» - це частина групи компаній «Нова пошта», яка працює на ринку фінансових послуг України з 2012 року. За даними на 1 квартал 2017 року, компанія обслуговує клієнтів у більш ніж 2360 касах, пропонуючи своїм клієнтам грошові перекази через міжнародні та внутрішньодержавні платіжні системи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук