Клюєв обіцяє за два роки залучити в економіку Україну 168 млрд грн інвестицій

Економіка22 лютого 20111

В економіку України на 2011–2012 роки загалом заплановано залучити близько 168 мільярдів гривень інвестицій. Про це під час доповіді заявив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Глави держави, Андрій Клюєв повідомив, що програмою залучення інвестицій в економіку України на 2011–2012 роки загалом заплановано залучити близько 168 мільярдів гривень інвестицій. «У нас інвестиційних проектів на цей час – близько 168 мільярдів гривень. Що стосується іноземних інвестицій, то з цих 168 мільярдів близько 40% – підприємства з іноземними інвестиціями», – зазначив він.

Говорячи про терміни створення і початку роботи Фонду регіонального розвитку, Перший віце-прем'єр зазначив: «Що стосується Фонду, то, на нашу думку, ми цей фонд зробимо до квітня місяця. І він почне системно працювати разом з Банком реконструкції та розвитку».

Андрій Клюєв також додав, що нині Банк реконструкції та розвитку в Україні представлений незначним капіталом, але він має всі можливості для ефективної роботи.

"Він маленький, але якщо ми попрацюємо разом із Національним банком, разом із держінвестиціями, то ми зможемо зробити так, що він буде працювати досить ефективно", - резюмував перший віце-прем'єр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук