Книгарня «Є» підготувала проект «Література у кризові часи»

КультураК.С., 16 листопада 20152060
Книгарня «Є» підготувала проект «Література у кризові часи»

Книгарня «Є» підготувала серію круглих столів за участі експертів «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко?». Проект присвячений актуальним питанням українського книжкового ринку «постмайданного» періоду.

Літературні критики, видавці, письменники, журналісти, представники іноземних культурних інституцій ведуть розмови про можливості для молодих письменників, поезію війни, розвиток підліткової літератури й літератури нон-фікшн, ринок перекладної літератури. Зустрічі відбуваються у книгарнях чотирьох міст: Києві, Львові, Тернополі та Дніпропетровську. Проект розпочався круглим столом у Києві та завершиться підсумковою зустріччю у дніпропетровській книгарні «Є».

У Львові 19 листопада дискутуватимуть на тему: «Діалог з уже не-дітьми. Українська підліткова література сьогодні». У дискусії візьмуть участь Михайло Костюк, Катерини Міхаліцина, Тетяна Пилипець, Уляна Баран.

«Будемо говорити про те, наскільки література може бути посередником у розмовах із дітьми на важливі теми, чи завжди книжки несуть добрі цінності, чи можуть нести і шкідливі; про те, що спричинило кількісний стрибок української підліткової літератури в останні роки; про те, чи справді цікаві сучасним підліткам книжки, написані останнім часом українськими авторами саме для них; про те, як із темами й жанрами цього типу літератури на Заході». - розповіла у своєму Facebook модераторка зустрічі Анастасія Левкова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук