Книжку спогадів про Андрія Кузьму його мама написала за день

КультураІрина Папірник, 7 травня 2015, 16:32 1149 0

Від дня загибелі Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін», минуло 3 місяці, зовсім мало часу для того, аби оговтатися від горя. Втім, мама Кузьми таки змогла себе пересилити і взяти в руки. Зараз жінка намагається втілити в життя задуми покійного сина, все те, що не встиг він за життя.

Ольга Михайлівна зізнається, що в неї і в задумках не було писати книжку спогадів. Жінка наголошує, що вона музикант, а не письменник, тому жодних письменницьких планів не мала. Але після 9 днів, каже пані Ольга, організм і розум почали усвідомлювати все, що відбувалося довкола.

Жінці було важко справитися з горем, допоки не прийшла сусідка і не порадила писати. «У мене по сусідству живе лікарка і подруга. Ось Женя прийшла якось, а я лежу в ліжку. Бо тоді ніхто з нас не піднімався, всі лежали, ми не рухалися, не було бажання. Вона прийшла і сказала: Олю, візьміть ручку, твердий зошит і пишіть, пишіть все, що спаде на думку, про дитинство Андрійка, про все те, що болить», – згадує Ольга Михайлівна.

Відтак додає: «Я спершу не зрозуміла, та й не хотіла розуміти, як то писати? Я не вмію писати... Але одного ранку я піднялася, взяла ручку і писала... я не задумувалася над змістом, над реченнями, я згадувала всі деталі дитинства, його школу, його університет, я згадувала... і стало трішки краще. Мене ця книжка врятувала», – визнає мама Кузьми.

Книжечку жінка написала за день. Коли із здоров’ям стало краще і змогла спілкуватися з довколишніми, запропонувала знайомим ці спогади видати. Втім, за порадою, вирішила доповнити книжку ще й казками Андрія та планами. Другу частину жінка написала також за кілька годин на одному подиху. Книжка вийде у світ 20 травня.

«Вона неймовірно емоційна,світла і ностальгійна, це така справжня книжка-альбом, книжка-пам’ять, якесь таке свідчення любові матері до сина», – зазначила керівник відділу маркетингу «Видавництва Старого Лева» Оксана Зьобро.

У книжці – лише півсотні сторінок. Вартість видання буде невеликою, кажуть видавці, і половину коштів віддадуть у благодійний фонд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук