Колеги Олексія Девотченка не вірять у версію самогубства актора

КультураКатерина Сліпченко, 7 листопада 20149980

Російського актора Олексій Девотченко було знайдено мертвим 5 листопада у Москві. Хоча слідство досі не встановило причини смерті, в російській пресі почали активно з'являтися версії про самогубство та нещасний випадок.

Колеги Олексія не вірять у правдоподібність версії самогубства. Нагадаємо, що актор відкрито виступав проти путінського режиму та поступового перетворення Росії на тоталітарну державу.

Девотченко відкрито підтримував Україну, ділився своїми поглядами в інтерв'ю та в соціальних мережах, читав на Марші незгодних у Москві вірші Василя Стуса. В середині листопада Олексій планував приїхати до Києва для того, щоб завершити роботу над роллю Леніна у фільмі «Моя бабуся Фанні Каплан».

Режисер фільму Олена Дем'яненко розповіла Сultprostir: «Актор не може покінчити з собою, не догравши роль. Актор може важко переживати відсутність роботи або нереалізованість у професії. Але до Олексія це не має жодного відношення: він був затребуваний, весь час знімався, у нього регулярно виходили театральні прем'єри. Льоша був окрилений ідеєю зробити моноспектакль. Він жив щасливе акторське життя в професії, і його ніколи не полишало натхнення, у нього було багато планів на майбутнє. Якщо хтось каже, що це самогубство, він бреше».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук