Колишній керівник «Карпат» виграв справу проти інформаційного агентства «Вголос»

СпортІгор Саджениця, 27 березня 20198530
Даріо Друді

13 квітня 2018 року на сайті агентства «Вголос» вийшло інтерв’ю з тренером Ігорем Яворським. У заголовку було винесено його цитату «Карпати» очолює аферист». Мова йшла про виконавчого директора та фахівця з тактичної підготовки ФК «Карпати» Даріо Друді.

«Пригадую роботу Зайцева. Він прекрасно працював, добився зрілої гри… А тут його міняють на Друді, який і дня ніде не працював. Це ж аферист… так і напишіть, це аферист, який шепче президенту щось на вуха, втирається в довіру і займається своїми справами. Замість таких дармоїдів як Друді, можна запросити Дем’яненка, Безсонова. Не кажу уже за себе чи інших тренерів. Але своїх виконавців чомусь не кличуть, запрошують ж всяких аферистів», – розповів тоді в інтерв’ю Ігор Яворський.

Такі висловлювання не надто сподобалися керівництву «Карпат». Даріо Друді, який з червня 2017 до вересня 2018 року працював виконавчим директором клубу, подав до суду. Відповідачами за позовом про спростування недостовірної інформації, захист честі і гідності виступали ТзОВ «Престайм.ком.юа» (власник інформаційної агенції «Вголос» та власник веб-сайту), інформаційна агенція «Вголос» та Ігор Яворський.

Шевченківський районний суд м. Львова своїм рішенням від 8 лютого 2019 року зобов’язав Ігоря Яворського та інформаційне агентство «Вголос» у місячний строк спростувати «недостовірну інформацію та таку, що порушує честь і гідність виконавчого директора ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» та фахівця з тактичної підготовки ФК «Карпати» громадянина Італії Даріо Друді, розповсюджену інформацію через мережу інтернет».

Ми будемо відстоювати свою репутацію та свій імідж в межах чинного законодавства стільки часу, скільки знадобиться. Ми нічого не забуваємо. І ми не дамо горе-«експертам» та псевдо-«інсайдерам» на нашому бренді заробляти собі репутацію» – заявив віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук.

Варто додати, що сам Олег Смалійчук позов до суду не подавав. Хоча Ігор Яворський згадував і про нього. До того, як стати віце-президентом «Карпати», Олег Смалійчук був футбольним агентом. «Навіщо «Карпатам» іноземець, який сидить на лаві запасних і виходить тільки на 2-3 хвилини? Навіщо? – Можливо через те, що агент став одним із керівників клубу? – (Сміється) Ви зачепили цікаву тему. Якщо агент привозить гравців у клуб, то він це робить для заробітку. А потім тренер повинен відповідати за результат».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук