Колодій, Качмарик та П’ятак отримають компенсації за невикористані відпустки на ₴75 тис.

ЕкономікаО.Г., 18 вересня 201510150
Петро Колодій

Видатки на утримання Львівської облради та її виконавчого апарату на 2015 рік хочуть збільшити на понад ₴710 тис. Про це стало відомо з проекту рішення, оприлюдненого на сайті облради.

З документа випливає, що видатки хочуть збільшити з ₴8,97 млн до ₴9,68 млн. Зокрема, зростуть витрати на оплату праці та нарахування на неї, відрядження та на закупівлю певних товарів.

Як пояснив ZAXID.NET голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності облради Ярослав Качмарик, близько ₴270 тис. передбачено на індексацію зарплат. «Індексація – це обов’язкова додаткова виплата. Окрім того, близько ₴75 тис. додали на компенсації за невикористані відпустки голові облради, його заступникові і мені так як закінчується каденція», - сказав він.

За його словами, планують збільшити видатки для закупівлі паперу (на ₴40 тис.) і пального (на ₴112 тис.). «Якщо не закладемо ці кошти, то перших три місяці наступного року новий голова облради ходитиме пішки»,  - пояснює Ярослав Качмарик.

На відрядження на цей рік для облради було передбачено ₴65 тис. «На відрядження вже не має і гривні. А тому хочемо додати ще ₴30 тис.», - розповів він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук