Компанія Ахметова повністю викупила у держави «Донецькобленерго»

ЕкономікаАндрій Стець, 16 серпня 20172550
Компанія Ахметова повністю викупила у держави «Донецькобленерго»
фото ЕРА
Компанія Ornex Рината Ахметова придбала 25% акцій компанії ДТЕК «Донецькобленерго»

Компанія Ornex, яка входить до групи СКМ бізнесмена Рината Ахметова, придбала на фондовій біржі Іннекс 25% акцій компанії ДТЕК «Донецькобленерго», виставлених на продаж Фондом державного майна України. Про це повідомила прес-служба СКМ.

«Для СКМ придбання на приватизаційному аукціоні 25% пакета акцій ПАТ ДТЕК «Донецькобленерго» – це портфельна інвестиція. Стратегічне управління було і залишається за ДТЕК як мажоритарним акціонером, що володіє 71,5% акцій ПАТ ДТЕК «Донецькобленерго», – пояснили в СКМ.

16,4 млн акцій (25% цінних паперів) ДТЕК «Донецькобленерго» були продані за ціною 8,78 грн за шт.

«Донецькобленерго» – енергопостачальна компанія, яка обслуговує 39,4 тис. юросіб і близько 1,8 млн побутових абонентів. Загальна протяжність ліній становить 62,3 тис. км. З 2012 року входить до складу компанії ДТЕК, коли вона на аукціоні купила 40% акцій за 467,6 млн грН і стала власником контрольного пакету.

Наприкінці липня ФДМ оголосив про початок проведення біржових аукціонів з продажу акцій восьми енергопостачальних компаній (обленерго) й енергогенеруючих компаній. Три з них - по 25% «Донбасенерго», «Сумиобленерго» та «Одесаобленерго» - не відбулися через відсутність заявок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук