Компанія Ігоря Коломойського відсудила у «ПриватБанку» 25 млн грн

«ПриватБанк» компенсує «Акватері» 24,9 млн грн на погашення кредиту рефінансування.

ЕкономікаЮрій Братюк, 5 лютого 20195770

Суд задовольнив позов компанії «Акватера» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова до «ПриватБанку» і стягнув з нього на користь позивача 24,8 млн грн.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на постанову суду від 18 грудня. Згідно з судовими матеріалами, у серпні 2017 року НБУ звернувся до «Акватера» з вимогою погасити заборгованість «Приватбанку» по відповідному договору рефінансування на суму 4,4 млрд грн. «Акватера», кінцевими бенефіціарами якої є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, передала в іпотеку для НБУ нерухомість в якості забезпечення боргових зобов'язань «ПриватБанку» перед Нацбанком за кредитом рефінансування.

Після цього «Акватера» звернулася в «Приват», зажадавши у нього повернути виплачені НБУ гроші, а також замінити кредитора в зобов'язанні. Згідно з документом, «ПриватБанк» тоді цю вимогу в добровільному порядку не виконав, тому позивач і звернувся до суду.

Госпсуд прийшов до висновку, що «Акватера» на законних підставах виплатило НБУ 24,9 млн грн в рахунок погашення частини боргу «ПриватБанку», тому має право вимагати у фінустанови відшкодування сплаченої суми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук