Компанія IKEA не планує відкривати свої магазини в Україні

ЕкономікаІрина Данилів, 12 червня 20158070
Компанія IKEA не планує відкривати свої магазини в Україні

Група компаній  «ІКЕА» (Швеція), що володіє однією з найбільших мереж меблевих торгових центрів у світі, на сьогодні не планує розвиток на ринку України, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу компанії.

«На даний момент група компаній «ІКЕА» не планує розвиток на ринку України», – йдеться у відповіді на запит агентства про можливе відкриття магазину в Києві.

При цьому в повідомленні наголошується, що компанія на постійній основі вивчає потенційні ринки для подальшого розвитку, зокрема в грудні 2014 року вийшла на південнокорейський ринок, відкривши перший магазин IKEA в Сеулі.

«В даний час компанія досліджує можливості для відкриття магазину в Індії, де працює протягом 28 років з виробничими підприємствами, некомерційними організаціями та програмами ООН», – уточнюється в повідомленні.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація з посиланням на керівництво Київської міської державної адміністрації про те, що компанія «ІКЕА» займається пошуком земельної ділянки площею близько 40 га для будівництва торгового центру в Києві.

Разом з тим, український закупівельний офіс «ІКЕА» планує розширити свою діяльність на території України  , щоб забезпечити подальший розвиток співпраці з виробниками меблів і товарів для дому, продукція яких буде експортуватися в магазини IKEA по всьому світу, додали в прес-службі, не уточнивши деталей.

IKEA – одна з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку – заснована родиною Інгвара Кампрада в 1943 році. Станом на 2014 рік об’єднувала 315 магазинів в 27 країнах світу.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук