Компанія Клюєвих заборгувала державному «Укрексімбанку» ₴8,6 млрд

ЕкономікаАндрій Стець, 7 квітня 20162710
Компанія Клюєвих заборгувала державному «Укрексімбанку» ₴8,6 млрд
Андрій та Сергій Клюєви

ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» за рішенням суду повинен отримати 8,59 млрд грн від ПрАТ «Актив-Страхвання», яке належить брата Сергію та Андрію Клюєвим. Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 15 березня, пишуть «Наші гроші».

Відомо, що у 2009 році «Укрексімбанк» і ВАТ «Завод напівпровідників» уклали генеральну кредитну угоду, за якою підприємство отримало в банку шість кредитів.

Поручителем позичальника за кредитною угодою з банком було ПрАТ «Актив-Страхування», яке зобов’язалось солідарно відповідати за зобов’язання, зокрема відшкодовувати кредит, проценти, штрафні санкції, тощо. Банк має право вимагати погашення боргу як в обох боржників, так і від будь-кого з них окремо.

На сьогодні у «Заводу напівпровідників» залишається заборгованість 109,05 млн євро, $224,10 млн і 528,09 млн грн. В сумі це еквівалентно 8,59 млрд грн. У 2015 році розпочато процедуру банкрутства Заводу напівпровідників.

Банк направив ПрАТ «Актив-Страхування» вимогу про погашення заборгованості Заводу напівпровідників, але компанія її не задовольнила.

Суд позов «Укрексімбанку» задовольнив і видав рішення про стягнення заборгованості.

Нагадаємо, на початку березня австрійські компанії братів Клюєвих оголосили про банкрутство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук