Компанія «Лукойл» продала всі заправки в Криму на прохання місцевого керівництва

Нафтова компанія «Лукойл» продала всі свої заправки в Криму на прохання місцевого керівництва Криму, про це заявив Вагіт Алікперов, співвласник та президент компанії в інтерв’ю російській газеті «Ведомости».

«До нас звернулось керівництво Криму – прем’єр Аксьонов – з проханням продати заправки кримським операторам для розвитку малого та середнього бізнесу. І ми це зробили. Називати покупця не буду – він один. Вся наша мережа була продана після звернення кримського керівництва», - сказав Аолікперов.

Він також повідомив, що компанія надала покупцю певну знижку через ситуацію, яка «склалась на півострові». З заправок вже знято назву «Лукойл».

Президент «Лукойла» розповів, що на українських підприємствах компанії сьогодні працює близько 5 тис. осіб. Компанія володіє 250 АЗС та нафтохімічним комплексом «Карпатнафтохім», робота якого на даний момент призупинена.

Нагадаємо, нещодавно активність щодо купівлі автозаправок в Криму виявив, оголошений у розшук, Сергій Курченко. За інформацію джерел, він ще у квітні розпочав переговори щодо купівлі другої за величиною кримської мережі АЗС ТЕС, що складається з 70 станцій. Угода мала бути закрита протягом найближчого часу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук