Компанія Uber відкрила регіональний офіс у Києві для Центральної та Східної Європи

Генеральним менеджером призначили українця Олексія Стаха

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 грудня 20172150
Компанія Uber відкрила регіональний офіс у Києві для Центральної та Східної Європи
фото AIN.ua
Раніше Олексій Стах був генеральним менеджером Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані

Міжнародна технологічна компанія Uber відкрила в Києві штаб-квартиру, яка обслуговуватиме регіон Центральної і Східної Європи. Про це з посиланням на прес-службу компанії пише «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, генеральним менеджером Uber у цьому регіоні призначили українського управлінця - Олексія Стаха.

«Усі працівники компанії з країн Центральної та Східної Європи переїдуть до Києва і працюватимуть тут», - заявив він на прес-конференції в Києві в середу, 20 грудня і нагадав, що раніше регіональний офіс, який об'єднує Польщу, Україну, Литву, Румунію, Естонію, Чехію і Словаччину знаходився в Амстердамі.

Раніше Олексій Стах обіймав посаду генерального менеджера Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані.

Таким чином тепер Uber має два регіональні офіси у Європі: в Амстердамі, де обслуговуються клієнти і партнери у EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) та у Києві, де координуватиметься робота компанії у Центральній і Східній Європі.

Як відомо, взимку 2017 року сервіс розпочав роботу в шести містах (Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця). За цей час програму в Україні завантажили та встановили понад 1,7 млн осіб. Коментуючи запитання щодо підвищення тарифів, Олексій Стах зазначив, що цей крок надав можливість сервісу залучити більше водіїв, одночасно в компанії не помітили відтоку користувачів.

За його словами, з 20 грудня 2017 року Uber запустив в Києві новий сервіс - Uber Van. У цій категорії користувачам будуть доступні 6-містні машини. Він також повідомив, що в 2018 році компанія зосередиться на розвитку регіону, планує вдвічі розширити штат співробітників в Україні. Крім того, передбачається запустити низку сервісів Uber, зокрема, анонсовану в липні Uber Eats - послугу із доставки їжі. Водночас Олексій Стах зазначив, що наразі не планується впровадження цього сервісу в українських містах з населенням менше 500 тис. жителів.

Uber – міжнародна технологічна компанія, творець однойменного мобільного додатка виклику таксі. Додаток працює в більш ніж 450 містах і 73 країнах світу.

Нагадаємо, Uber запустився в Києві у липні 2016 року, 2 лютого 2017 року сервіс почав діяти в Одесі, 23 лютого – у Львові, пізніше – в Харкові та Дніпрі. Після цього ціни на послуги таксі Uber у Львові зростали двічі. 4 липня Uber запустив у Києві сервіс виклику елітних таксі.

У липні цього року російська компанія Яндекс і Uber оголосили про об'єднання бізнесу замовлення таксі. Яндекс.Таксі і Uber, вирішили об'єднати сервіси і бізнеси у Росії, а також у Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані. Загальний бізнес у компанії оцінили у $3,7 млрд.

Також повідомлялося, що незважаючи на те, що Україна не є частиною угоди по злиттю російської компанії Яндекс.Таксі і Uber, американська компанія відмовляється від планів відкрити у Києві штаб-квартиру по СНД. При цьому у результаті угоди по об'єднанню Яндекс.Таксі і Uber у декількох країнах СНД, російська компанія Яндекс стане співвласником глобального бізнесу Uber.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук