Комунальникам Львівщини заборгували майже 5 млн грн зарплати

Економіка14 грудня 20101660

«На 1 грудня заборгованість із виплати заробітної плати працівникам житлово-комунальних підприємств Львівщини з початку року збільшилася на 1711,3 тис. грн і становить 4830,4 тис. грн», – повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Пастух.

За його словами, найбільший обсяг заборгованості спостерігається у Львові (463,3 тис. грн), Бориславі (1178,4 тис. грн) та Трускавці (1596,7 тис. грн). «Сумарна заборгованість цих трьох міст становить 3231,4 тис. грн або 67% загального боргу по області», – додав Євген Пастух, повідомили ZAXID.NET у прес-службі ЛОДА.

«Серед основних причин приросту заборгованості з виплати зарплати є несвоєчасні розрахунки споживачів за надані житлово-комунальні послуги. Крім цього, погіршує також фінансовий стан підприємств тривала процедура перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги, – зазначив заступник голови ОДА. – Також несвоєчасну виплату зарплати працівників галузі зумовлюють першочергові розрахунки за спожиті енергоносії з метою забезпечення безперебійної роботи життєзабезпечуючих підприємств та підвищення вартості енергоносіїв порівняно з ціною, що врахована у тарифах на житлово-комунальні послуги».

Щодо заборгованості з виплати зарплати працівникам виробничих управлінь ЖКГ та комбінатів комунальних підприємств, то як розповів Євген Пастух, низка органів місцевого самоврядування винні їм за виконані роботи з благоустрою, прибирання та освітлення – загалом понад 3 млн. грн. «Зокрема, місто Трускавець винне комунальникам майже 2 млн грн», – зазначив заступник керівника області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук