Конкурс українських «дудлів» для Google виграв 9-річний школяр

Данило Мокрик, 6 лютого 201412830

Компанія Google Україна оголосила переможців першого Всеукраїнського конкурсу серед школярів «Дудл для Google», участь в якому зі своїми малюнками могли брати діти до 17 років. Перемогу здобув учень четвертого класу з м. Переяслава-Хмельницького Роман Барабаш.

Як повідомила менеджер з маркетингу Google Україна Анастасія Стефанська, за час конкурсу компанія отримала понад 10 тис. робіт на тему «Україна моєї мрії», серед яких для півфіналу почесне журі, до якого входили, зокрема, Святослав Вакарчук, Іван Малкович та Владислав Єрко, обрало 15 кращих. Серед них переможців вибирали вже відкритим онлайн-голосуванням. За його результатами українські користувачі обрали три малюнки.

Дудл Романа Барабаша

Дудл Олени Харченко

Дудл Владислава Степаненка

Йшлося про малюнки згаданого вже вище Романа Барабаша, а також семикласниці Олени Харченко з смт. Опішня (Полтавська область) і одинадцятикласника Владислава Степаненка з м. Нікополь.

Переможцем серед цих трьох дудлів, за рішенням художників-дудлерів Google, став малюнок Романа Барабаша. Сьогодні, 6 лютого, його малюнок був презентований на головній сторінці Google для українських користувачів. А школа, в якій навчається Роман, отримає грант на модернізацію на суму 50 тис. грн.

Сам переможець описав свій малюнок: “Україна моєї мрії – це багата і незалежна держава, де кожна родина, в місті чи селі, почуває себе вільною і захищеною”.

Нагадаємо, що "дудлами" називають стилізовані логотопити пошуковика Google, якими іноді заміняють основний логотип - зокрема, з нагоди визначних дат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук