Консолідований бюджет Львівщини-2010 недовиконають на 3-4%, – чиновник

Економіка15 грудня 20104430

Начальник головного управління фінансів Львівської ОДА Олег Демків прогнозує, що консолідований (зведений) бюджет Львівської області не буде виконано на 3-4%. Про це він повідомив 15 грудня під час засідання Обласної асоціації «Ради Львівщини».

Олег Демків наголосив, що оскільки вчора Верховна Рада України в першому читанні затвердила показники проекту Державного бюджету на 2011 рік і його вже опубліковано на веб-сторінках ВРУ та Мінфіну, відтак зараз виконавчі органи ознайомлюються з цими бюджетними показниками.

Він зауважив, що ще немає остаточної картини щодо проекту показників обласного бюджету, але вже є бачення певних напрямків формування місцевих бюджетів.

"Відомо, що якість бюджетних показників наступного року значною мірою залежить від того, як завершився попередній рік. До завершення бюджетного року залишається близько двох тижнів. Досить складно проходить процес завершення цього бюджетного року, ми вперше за останні роки маємо труднощі з виконанням дохідної частини консолідованого бюджету області", – сказав Олег Демків.

З його слів, йдеться про недовиконання у межах 3-4%, зокрема тому, що "при формуванні своїх бюджетів деякі території суттєво завищили доходи".

Він зауважив, що йдеться про місто Львів, Борислав, Дрогобич, Трускавець, Самбір, Стрий, Самбірський та Сколівський райони тощо.

"Сьогодні є певні труднощі і з виплатою зарплати. Щоправда, відсутня заборгованість з виплати зарплати представникам бюджетної сфери в обласному бюджеті та в більшості бюджетів міст і районів Львівщини. Але оті території, які я озвучив, у них незбалансовані показники в частині виплати зарплати у межах 10-20 млн грн. Це не протермінована заборгованість, мова йде про те, що за певних обставин на певних територіях не буде достроково виплачена зарплата за грудень", – сказав Олег Демків.

Він зауважив, що обласна влада шукає шляхи виходу з ситуації і сподівається на допомогу з Держбюджету, щоб успішно завершити бюджетний рік.

Як інформував ZAXID.NET , Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект про державний бюджет України на 2011 рік. За відповідне рішення на засіданні 14 грудня проголосували 275 народних депутатів із 425 зареєстрованих у залі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук