Концерн BMW уклав з новим заводом Nexans у Бродах договір про співпрацю

ЕкономікаОрися Шиян, 26 липня 201732220
На заводі виготовляють кабельну мережу для автомобілів

Німецька компанія ВМW співпрацюватиме з новозбудованим підприємством концерну Nexans у Бродах. ВМW уклала договір про співпрацю з підприємством «Електроконтакт Україна». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Замовник від ВМW провів 26 липня аудит на новоствореному підприємстві у Бродах. За його результатами, повідомив генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій Гаврильчик, Бродівське відділення підприємства затвердили як постачальника кабельної продукції для концерну BMW.

Нагадаємо, французька компанія Nexans спеціалізується на виробництві кабельно-провідникової продукції, створила на Львівщині ТзОВ «Електроконтакт Україна», яке збудувало три заводи.

Перший завод відкрили у Перемишлянах у 2008 році. Зараз там працюють 1000 місцевих мешканців, які виготовляють електрообладнання для автомобілів BMW. Другий – у Золочеві, там працюють близько 800 осіб, які займаються виготовленням електрообладнання для автомобілів Opel, Mercedes та BMW.

Завод у Бродах запланували найбільшим підприємством концерну Nexans в області з працевлаштуванням до двох тисяч людей. 18 серпня 2016 року президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії закладення капсули на місці будівництва заводу компанії Nexans у Бродах.

Попередньо відкриття заводу планувалося на червень 2017 року. Однак на сторінці підприємства зазначається, що відкриття заводу буде найближчим часом.

відео зі сторінки ТзОВ «Електроконтакт Україна»

Додамо, що підприємство «Електроконтакт Україна» – це дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», яке належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук