Корпорація Roshen повністю припинила роботу в Росії

Кондитерська фабрика, торговий дім ТОВ «Рошен» та склад готової продукції припинили свою роботу в РФ

ЕкономікаАндрій Стець, 20 червня 20174880
Процес закриття Липецької кондитерської фабрики завершився

Липецька кондитерська фабрика, склад готової продукції і торговий дім ТОВ «Рошен» повністю зупинили свою діяльність в Росії. Про це повідомляється на сайті корпорації у вівторок, 20 червня.

Згідно з повідомленням, процес відбувався в три етапи. У квітні були законсервовані всі виробничі лінії на Липецькій кондитерській фабриці, в травні - системи холодо- і теплопостачання, а в червні - блок очисних споруд, котельні та водозабори.

Також повністю припинив свою діяльність склад готової продукції і торговий дім ТОВ «Рошен», який займався її реалізацією.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року в Липецьку (Росія) офіційно закрили фабрику Roshen.

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії у 2014 році він обіцяв продати Roshen, найнявши для цього інвестиційну компанію Rothschild і українську інвестгруппу «Інвестиційний капітал України» (ICU). Однак через відсутність покупців в січні 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав свою частку в корпорації в незалежний «сліпий» траст. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук