Кожен 10-й банк в Україні належить росіянам

Економіка26 липня 201110161

Найбільшими іноземними інвесторами в українську банківську систему є Росія, Франція, Кіпр та Австрія. При чому Росія є лідером серед інвесторів.

Кожен 10-й банк в Україні належить російським інвесторам. Участь російського капіталу в банківському секторі України становить 9,85%.

За даними НБУ, частка іноземного капіталу з цих чотирьох країн в банківській системі Україні на початок 2011 року становила 22,8%, пише газета "Дело".

Серед лідерів за іноземними інвестиціями окрім Росії також Франція, Кіпр та Австрія.

Якщо врахувати, що в цілому на початок року присутність іноземного капіталу в українській банківській системі була на рівні 40,11%, виходить, що на "велику четвірку" інвесторів припадає більше половини цієї присутності, відзначає видання.

Частка французьких акціонерів в сукупному статутному капіталі українських банків - 4,5%, компаній, зареєстрованих на Кіпрі - 4,09% (крім того, 0,37% - опосередкована участь), компаній з Австрії - 3,41% (0,59 %).

Нагадаємо, в Україні активізувався ринок купівлі-продажу банківських установ, повідомила раніше у своєму прогнозі компанія Da Vinci AG "Ukrainian Economic Trends Forecast". Такі висновки були зроблені на основі аналізу даних про угоди з продажу банків "Банк Ренесанс Капітал", "БГ Банк" і "VAB Банк", які були проведені в першому кварталі цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук