КрАЗ хоче збирати вантажівки в Болівії і вийти на ринки Латинської Америки

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 5 серпня 201414210

ПАТ «АвтоКрАЗ» (Кременчук Полтавської обл.), Єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, планує створити складальне підприємство в Болівії (Південна Америка).

Питання про створення в цій країні великовузлового складального виробництва вантажівок КрАЗ обговорювалося під час візиту керівництва «Зовнішньоторговельної фірми КрАЗ» до Болівії минулого тижня, повідомила прес-служба компанії. На зустрічі йшлося про створення єдиного складального виробництва вантажівок як для цивільного сектора, так і для військового.

«Під час переговорів приймаючою стороною було зазначено, що проект з «АвтоКрАЗом» добре вписується в плани болівійського уряду з економічного розвитку держави в частині організації складального підприємства з високим рівнем локалізації виробництва», – наголошується в повідомленні.
Як очікується, зібрані в Болівії вантажні автомобілі планується реалізовувати на внутрішньому ринку цієї країни, а також поставляти в країни Латинської Америки.

«Враховуючи позитивний досвід створення складальних виробництв у В'єтнамі і на Кубі, а також високі компетенції «АвтоКрАЗу» в питаннях великовузлового складання, обидві сторони розраховують на успішне здійснення цього проекту», – повідомляється в прес-релізі.

«АвтоКрАЗ» випускає 33 базові моделі, понад 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки та Збройних силах України.

У січні-липні 2014 року компанія випустила 610 автомобілів, що на 44,2% перевищило показник аналогічного періоду 2013 року.

За підсумками 2013 року частка експорту в загальному обсязі продажів КрАЗів склала 87%, при цьому 68% загального обсягу експорту склали поставки в країни далекого зарубіжжя.

У числі пріоритетних країн експорту в компанії називають країни Азії, Африки, Латинської Америки та Близького Сходу.

«АвтоКрАЗ» входить до складу фінансово-промислової групи «Фінанси та Кредит», яку контролює український бізнесмен Костянтин Жеваго, зазначає Інтерфакс-Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук