Кредитори України хочуть переглянути умови реструктуризації держборгу

ЕкономікаІрина Данилів, 10 вересня 201510610

Власники українських облігацій, термін погашення яких настає вже в 2015 році, виступили за перегляд умов домовленості про реструктуризацію українського боргу, повідомляє агентство Bloomberg.

Видання зазначає, що група кредиторів, які давали короткострокові позики Україні вважають угоду невигідною. Невдоволення викликав порядок розподілу спеціально випущених цінних паперів, які видаються кредиторам в обмін на списання 20% боргу і відстрочку погашення боргу. Кредитори заявили, що порядок розподілу цінних паперів, ущемляє інтереси власників облігацій, термін погашення яких настає в 2015 році.

«Наші клієнти вважають такий підхід несправедливим, оскільки для облігацій з погашенням в 2015 році відстрочка може скласти більше восьми років, в той час як для бондів, термін погашення яких настає в 2023 році, вона складе півроку», - йдеться в листі юридичної фірми Shearman & Sterling, яка представляє групу утримувачів облігацій.

Нагадаємо, 27 серпня Україна домовилася з міжнародними кредиторами про зменшення державного боргу Україні на $3,8 млрд, що складає 20% від загальної суми. Домовленості також стосуються відстрочки по виплаті решти боргу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук