Кримінальну справу проти власника ЛАЗу закрито

Економіка28 січня 200910340

28 січня під час зустрічі з працівниками ЛАЗу власник Львівського автобусного заводу, громадянин Російської Федерації Ігор Чуркін зазначив, що порушену проти нього кримінальну справу - закрито.

Нагадаємо, як інформує ЛігаБізнесИнформ, російського бізнесмена Ігоря Чуркіна було арештовано в одній з країн Європи. Ігор Чуркін спільно з братом - Олегом Чуркіним - є крупним акціонером Львівського автомобільного заводу (ЛАЗ) і Чорноморського суднобудівельного заводу (ЧСЗ).

За інформацію представника акціонерів Ірини Акулової, на початку 2007 року Генеральна прокуратура України подала позов про визнання недійсним договори купівлі-продажу ЧСЗ і поверненні державі пакету акцій підприємства, контроль над яким за наслідками конкурсу одержали брати Чуркіни. Підставою позовних вимог стали порушення, нібито допущені під час приватизації акцій заводу.

"Як ми вважаємо, щоб уникнути відповідальності у разі підтримки позову Генпрокуратури, Фонд держмайна не підтримав цей позов і просив залишити його без розгляду. Проте в середині липня Миколаївська прокуратура порушила кримінальну справу відносно Ігоря Чуркіна на аналогічній підставі - порушення під час приватизації ЧСЗ", - повідомила вона.

"Тобто справу за фактом доведено не було, проте в обхід законодавства було порушено справа відносно особи. Згідно із законом спочатку, перш ніж порушити кримінальну справу відносно якої-небудь особи, потрібно довести, що був сам факт порушення... Ми хочемо офіційно заявити, що вважаємо цю справу замовленням... в межах захоплення ЧСЗ. Більше того, ми вважаємо, що Ігорю Чуркіну готується доля Курочкіна: його хочуть усунути як перешкоду на шляху подальшого встановлення контролю над ЧСЗ", - заявляла тоді Акулова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук