КРУ в Львівській області відшкодувало майже 35 млн грн втрат

Економіка21 червня 201110500

Контрольно-ревізійне управління в Львівській області за п’ять місяців 2011 року відшкодувало 34,6 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів. З них 15,5 млн грн склали відшкодування порушень, виявлених у попередні роки. Загалом надійшло 11,5 млн грн фінансових ресурсів та відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 23,1 млн грн. Про це 21 червня повідомили у прес-службі КРУ у Львівській області.

Як повідомили ZAXID.NET , зокрема, під час комплексної ревізії виконання бюджету та використання бюджетних коштів на території Городоцького району, що відбувалася у березні, було виявлено недоотримання місцевими бюджетами 297,2 тис. грн фінансових ресурсів. За наслідками ревізії забезпечено надходження 96,7 тис. грн. Ці кошти повернули Братковицька та Суховільська сільські ради до спеціального фонду відповідних районних бюджетів.

Також відшкодовано та усунуто фінансових порушень на суму понад 170 тис. грн, виявлених під час завершеної у березні цього року ревізії Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування. Зокрема, працівникам підприємства донараховано і виплачено 141,8 тис. грн відпускних; підприємству відшкодовано 22,8 тис. грн, сплачених як внески до державних цільових фондів за більшими ніж передбачено законодавством ставками та інше. Також усунуто інші фінансові порушення на 93 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук