Культурні події у Львові на вихідні 26-27 січня

Художні виставки і розколяда у Домі Франка

Головні новини Львова 24.01Марічка Крижанівська, 24 січня 2019, 16:43 829 0

У галереї «Дзиґа» відкрили персональну виставку Олександра Ройтбурда

У галереї «Дзиґа» відкрили персональну виставку епатажного і популярного Олександра Ройтбурда. Це одна із ключових постатей сучасного українського мистецтва. Його твори зберігають у Музеї сучасного мистецтва Нью-Йорка, Третьяковській галереї, університеті Нью-Джерсі. А одну із його картин у 2009 продали на лондонському аукціоні за 97 тисяч доларів. У Львові Олександр Ройтбурд презентує твори від 90-х років, часів Майдану і донині.

«Попри все, Ройтбурд є великим інтелектуалом і ерудитом. Людина, котра дуже багато знає, котра дуже багато читає і всі його концепти живописні будуються на його інтелекті», ‒ зазначив куратор галереї Влодко Кауфман.

У Домі Франка колядуватиме етно-гурт «Жива»

Розколяда у Домі Франка. У неділю, 27 січня, у музеї Івана Франка колядуватиме етно-гурт «Жива». Колектив пропагує найдавніші українські пісні, виконані в автентичній манері. А в час Різдва ‒ це коляди і щедрівки з різних етнорегіонів.

«Ми вже другий рік влаштовуємо різдвяні містерії, які починаються ще від Миколая і тривають до кінця різдвяного циклу. Вхід буде вільний, тому запрошуємо усіх. Я думаю, що це буде цікаво», ‒ запросив старший науковий працівник Музею І. Франка Віктор Мартинюк.

«Рапсодію зими» відкрили в «Арт галереї мадам Пальмгрен»

«Рапсодію зими» відкрили в «Арт галереї мадам Пальмгрен». Зимовий настрій у пейзажах створюватимуть найвідоміші художники Львова. Серед них ‒ Віктор Стогнут, Петро Сипняк, Борис Буряк, Михайло Демцю, Ніна Буряк. Тут глядачам покажуть класику і абстракцію, експресію та монументальність засніжених краєвидів.

«Ми старалися підібрати такий колектив дружній, які спілкуються між собою, які товаришують, які ходять разом на каву. Тому воно було таке символічне зібрання наших майстрів», ‒ пояснила директорка «Арт-галереї мадам Пальмгрен» Вікторія Рибак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук