Культурні події на вихідних у Львові

Музичні вечори Бетховена, роковий «Дударик» та дитяча виставка

Головні новини Львова 18.12Оксана Сенишин, 18 грудня 2015, 17:46 708 0

Філармонія запрошує на «Музичні вечори Бетховена». Вони перенесуть слухача на початок дев’ятнадцятого століття, коли композитор створив емоційну увертюру «Коріолан», концерт для фортепіано № 4 та третю симфонію «Героїчна».

Концерт 18 грудня обіцяє бути дуже емоційним, адже лише сам «Коріолан», кажуть, сильно резонує з теперішніми подіями в Україні. Начебто, історія про те, наскільки потрібен герой, який повернувся з війни. Під диригування німецького маестро Георга Майса виступить оркестр «INSO-Львів» та піаністка Етелла Чуприк.

«Всі ми знаємо його життєву трагедію, коли більшу частину свого життя він творив музику, але її не чув. Він дуже рано оглух. І, може, через це його музика аж перенасичена емоціями», – зазначив директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

Діти створили експозицію «Ой, хто-хто Миколая любить». На виставку дитячих живописних робіт запрошує Львівська галерея мистецтв у ці вихідні. Вихованці мистецьких шкіл міста та області подали до конкурсу понад двісті творів. З них для експозиції поважне журі обрало лише 90. Оглянути їх можна буде впродовж першої половини січня.

«У цій виставці ми можемо відчути, що таке свято, що таке казка, що таке здійснення мрій», – розповіла заступник директора галереї мистецтв Іванка Новаківська.

«Дударик» додасть трохи року до мюзиклу «Пригода Святого Миколая». У Філармонії капела «Дударик» в супроводі рок-оркестру представить 20 грудня дитячий мюзикл-казку про Святого Угодника. Герої цього дійства – ангелята та чортенята – зійдуться у епічному музичному двобої за віру у добро.

«Консультантами виступали мої діти і вони мені рекомендували ті чи інші твори. Зокрема АC-DC Highway to hell – вони запропонували, щоб чортячий марш відбувся під цей твір. Джейм Бравн «I feel good», Ерік Клептон, Scorpions, Queen», – зазначив директор капели «Дударик» Дмитро Кацал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук