Культурні події на вихідних у Львові

Головні новини Львова 08.04Оксана Сенишин, 8 квітня 2016, 16:56 0
дивіться також

«Французька весна» запрошує на фестиваль у Львові. Тринадцятий фест знову обіцяє кіноманам кілька цікавих новинок. Від п’ятниці і до понеділка у Планеті-кіно у ТЦ «Форум» покажуть чотири стрічки ― «Новини з планети Марс», «Зразкова сім’я», «Асфальт» та «21 ніч разом з Патт».

«Одні зацікавлять одну частину львів'ян, інші ― другу частину. Я думаю, що насправді всі мали б залишитися задоволені», ― зазначила президент ГО «Французький Альянс» у Львові Наталія Демчук.

9 квітня у Львівській філармонії покажуть пісочну анімацію «Аліса в країні чудес». Запрошують всіх, хто родом з дитинства і пам’ятає про це, на пісочну анімацію за казкою Льюїса Керолла. Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба після успішних гастролей в Європі покаже львів’янам в режимі реального часу пригоди Аліси. Казку готували для глядача більше року. Перед початком вистави кожен зможе зустрітися зі справжніми мешканцями Країни чудес.

«Також актори закінчують цю подію логічним кінцем. Тобто діти можуть ще й побавитися з героями», ― розповів продюсер проекту Дмитро Тарасенко.

Нацмузей готує виставку до дня народження Іларіона Свєнціцького. До 140-ліття від народження Іларіона Свєнціцького Музей імені Митрополита Андрея готує виставку його речей. Вони представлять свого першого господаря як музейника, науковця та творця збірки новітнього українського мистецтва. Зокрема він підтримував тісні контакти з Трушем, Новаківським, Оленою Кульчицькою, а також експонував роботи художників так званої паризької групи.

«Ми можемо побачити тут робочий стіл, крісло і друкарська машинка, за якою працював перший директор Національного музею», ― уточнила завідувач відділу рукописів і стародруків Нацмузею Оля Ткачук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук