Культурні події на вихідних у Львові

Фестивалі концертів літньої пори, «Музика у старому Львові» та графіті

Головні новини Львова 12.08Марічка Крижанівська, 12 серпня 2016, 12:14 1000 0

На вихідні класика зазвучить в історичних перлинах Львова ― починається Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові». У суботу та неділю у Соборі святого Юра можна послухати Антоніо Вівальді у виконанні оркестру «Віртуози Львова» та ансамблю «A cappella Leopolis». Інший концерт буде у храмі Єзуїтів із молодими обдаруваннями. Ще одна імпреза ― органна музика у латинській катедрі. Наступні концерти відбуватимуть у ще давніших будівлях.

«Ми робимо акцент на локаціях, які повязані з історичними витоками нашого міста, тобто з містом княжої доби», ― уточнив засновник фестивалю «Музика в старому Львові» Сергій Бурко.

На вихідних влаштують фестиваль вуличного мистецтва графіті «Алярм». У Львові розфарбують стіни, щоправда легально і по-мистецькому. У суботу та неділю 60 учасників з усієї України візьмуться за стіни на вулиці Омеляна Ковча.

«Вона знаходиться уздовж залізничної колії, практично перед в’їздом у Львів. Практично всі туристи зі сходу будуть бачити цю стіну, вона буде проглядатися. І це буде новий туристичний пункт на мапі Львова», ― зазначив головний організатор фестивалю «Алярм» у Львові Тарас Довгалюк.

Антоніо Вівальді закриє у львівській філармонії «Фестиваль літньої пори» сьогодні, 12 серпня. «4 пори року» Антоніо Вівальді звучатиме у супроводі живопису, який одночасно наживо малюватиме художниця Ольга Куц. Більше місяця тривав музичний марафон, де у кожному виступі звучав орган. Його започаткували, аби оживити літній сезон відпусток у театрах і концертних організаціях.

«Всі наші музиканти, які живуть, працюють і виступають і у Львові, це високопрофесійні музиканти, митці. які хочуть влітку мати повноцінні концерти», ― розповіла ініціатор «Фестивалю концертів літньої пори» Олена Мацелюх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук