Культурні події на вихідних у Львові

Фестиваль традиції у Митрополичих садах, відкриття театрального сезону у Львівській опері і вистава в театрі для дітей та юнацтва

КультураМарічка Крижанівська, 26 серпня 2016, 10:47 529 0

На вихідних львів’яни матимуть змогу побувати на фестивалі традиції «Древо» в Митрополичих садах, на відкритті театрального сезону у Львівській опері та на бенефісі провідної акторки українського театру для дітей та юнацтва Олени Скляренко.

Просто неба у Митрополичих садах звучатимуть народні мелодії українців, грузинів і курдів. У неділю там влаштують фестиваль традиції «Древо», куди з’їдуться грузинський родинний колектив Пільпані, львів’яни «Слово і Голос», «Дударик», а ще курдський співець КазО, гуцульський танцювальний колектив із села Віпче.

«Ми очікуємо на те, що заповнимо територію повністю, ці горби, тут влізе під 500 людей», – розповів проектний менеджер фестивалю «Древо» Тарас Демко.

«Мойсеєм» Львівська опера відкриє 117-й театральний сезон. Починають у неділю із святкування 160-річчя від дня народження Івана Франка. Тому першою виставою обрали оперу Мирослава Скорика за твором Каменяра «Мойсей», яка в репертуарі театру є давно.

«Уже 16-й рік, бо з 2001-го від візиту Папи Римського ми її поставили. Сподіваюся, що буде автор на виставі Мирослав Скорик», – поділився головний диригент львівської Опери Михайло Дутчак.

Перший український театр для дітей та юнацтва скликає на бенефіс своєї провідної акторки Олени Скляренко. На сцені Харківського і Львівського ТЮГів артистка створила понад сотню образів. Весела у житті і талановита у кожній своїй роботі Олена Скляренко для свого творчого ювілею обрала виставу «Небезпечна гра», на яку запрошує у суботу.

«Я отут починаю 49-й сезон у дитячому театрі, і я ні разу не пошкодувала, що потрапила в дитячий театр, настільки це цікаво. По-перше, я ні в одному іншому театрі не змогла би зіграти 120 ролей, а тут такий асортимент ролей», – розповіла акторка Першого українського театру для дітей та юнацтва Олена Скляренко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук