Культурні події на вихідних у Львові

Театральна прем'єра, виставка живопису та графіки, а також концерт електронної музики

КультураОксана Сенишин, 18 листопада 2016, 10:55 868 0

У львівському театрі ім. Лесі Українки 20 листопада відбудеться прем'єра вистави «Золотого курча». Після гастролей київських «Золотих воріт» та «Дикого театру» ця сцена представить прем’єру для дітей від чотирьох років. Виставу про страшного вовка, що висидів «золоте курча», за п’єсою Володимира Орлова адаптував, залучивши учнів львівської балетної школи, режисер Роман Скоровський.

«Висидівши золоте курчатко, став татком. І став добрим. Можна сказати, перетворився з вовка злого в добру собаку», ― розповів театральний режисер Роман Скоровський.

«Місто свята та натхнення» відсьогодні триває в Етнографічному музеї. Живопис та графіку презентують Олена Корольова та Надія Міцкевич. Олена ще понад 20 років тому переїхала сюди з Криму, навчалася в Академії друкарства. А от Надія, її родичка, лише два роки, як переселилася до нас з Росії. Жінка-ілюстратор співпрацює з видавництвами і окремими авторами. Експонує і «скетчинг», швидкі начерки львівського колориту.

«Цю виставку присвятили Львову і святам в місті. Це настрій свята, передріздвяної підготовки до празників. І просто настрій стану. Відчуттів в місті Лева, звичайно, що здебільшого в старому місті», ― поділилися художниці.

«MANU-UNTOUCHED» — проект «Незайманий» представлять 20 листопада о 19:30 у Домініканському соборі. Імпровізація електронної музики зазвучить у виконанні джазового музиканта Михайла Балога. Цей незвичний вечірній концерт ― в підтримку хворого на гострий лейкоз худкерівника «курбасівців» Володимира Кучинського.

«Другий курс лікування ми повністю перекрили. І якась частина третього курсу вже назбирана. Не хочу постукати по дереву, але, думаю, що все нам вдасться», ― зазначив директор Театру імені Леся Курбаса Микола Береза.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук