Культурні події на вихідних у Львові

В гості до Василя та Маланки, Міжнародний різдвяний фестиваль та «Велика коляда» у Домініканському соборі

Головні новини Львова 13.01Оксана Сенишин, 13 січня 2017, 10:57 770 0

В гості до Василя та Маланки на благодійний вечір для родини запрошує Семінарія Святого Духа. Окрім вечері у трапезній, гостям запропонують колядки від гурту «Крайка», октету «Орфей», забавлятимуть і троїсті музики. Буде театралізований ярмарок та благодійна лотерея. Вхід ― 350 гривень. Ці кошти організатори скерують на лічницю Шептицького, Митрополичі сади та допомогу потребуючим.

«Через слухання різних пісень, різних колядок, через приймання участі в різних конкурсах, ярмарках ми спілкуємося. І тоді бачимо, що не все так є погано», ― зазначив керівник БО «Фундація Духовного Відродження» (УГКЦ) о. Тарас Милян.

Вдруге до міської ялинки кличе Міжнародний різдвяний фестиваль. Вже прибули фольклорні колективи з Польщі ― гурт «Покоління», з Білорусі ― колектив «Гуда». Серед наших етно-виконавців ― «Йорий Клоц» , молодіжний театр пісні «Горличка», «ПашКо Band» та «Коралі». Вони потішать українськими різдвяними співанками у різноманітних музичних обробках.

«Програма буде досить така насичена. Фестиваль триватиме 13 і 14 січня. З 16:00 кожного дня і до 21:00 вечора», ― розповіла організатор Міжнародного різдвяного фестивалю Оля Гренюх.

«Велика коляда» продовжує збирати всіх у Домініканському соборі. Цьогорічний вісімнадцятий фестиваль присвятили закарпатській коляді. Тож навіть композиторів просили старим творам надати сучасного аранжування. Виклик прийняли Мирослав Волинський, Мирон Дацко, Володимир Павенський та Володимир Пасічник. Колядувати зголосилося 55 колективів з Києва, Ніжина, Рівного, Сумщини. Приїхала навіть мінська «Ватра».

«Ми запрошуємо всіх, хто має бажання і любить колядки, прийти у неділю о 16:00. Буде гала-концерт дитячих колективів», ― запросила член оргкомітету «Велика коляда» Оля Баглай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук