Культурні події на вихідних у Львові

Реконструкція бою, майстер-клас від художника-емальєра та два фестивалі класичної музики

Головні новини Львова 20.07Марічка Крижанівська, 20 липня 2017, 21:37 512 0

У річницю Бродівського котла відтворять події 1944-го року.

У неділю о 14:00 на військовому цвинтарі між селами Червоне і Ясенівці на Золочівщині відбудеться перепоховання останків 16 вояків-українців із СС «Галичина», які загинули під час цих боїв. Окрім того у неділю влаштують мотопробіг із села Скварява, а ще у п’ятницю і суботу – пішу ходу в одностроях селами Теребежі, Гончарівка, Ясенівці. Опісля реконструктори відтворять бій між радянськими і німецькими військами. Це буде не для публіки, а – військовий вишкіл.

«Реконструктори проведуть тактичну гру-відтворення. Будуть одягнуті у військові однострої вояків дивізії СС «Галичина» та Червоної армії і між собою вони будуть проводити тактичну гру під час якої будуть відтворювати події липня 1944 року», – розповів голова товариства «Пам'ять» Любомир Горбач.

Київський художник-емальєр Олексій Коваль даватиме майстер-клас.

Київський художник-емальєр Олексій Коваль поділиться професійними таємницями. У неділю у Національному музеї ім. А. Шептицького митець проведе майстер-клас. Для цього привезе власну піч для випалювання емалі. Олексій Коваль створює рідкісні велетенські картини з металу та емалі. Аби оволодіти цією технікою, художник мандрував і вчився у китайських, італійських, індійських майстрів.

«Завжди ця неочікуваність – це вже не людина робить, а Бог робить. Це дуже цікаво, коли ти робиш не сам, а силами вогню і іншими силами», – пояснив киянин Олексій Коваль.

Одночасно у Львові відбудуться два класичні фестивалі.

У п’ятницю найкращі цимбалісти країни з’їдуться у філармонію на «Фестиваль концертів літньої пори». Тим часом у Будинку органної і камерної музики триває фестиваль «Діапазон», у якому беруть участь музиканти з України, Франції, США, Італії і Чехії. Цими вихідними у суботу виступить львівська органістка Надія Величко, а у неділю – гастролер.

«У неділю, 23 числа, ви почуєте дуже цікавий і фактично центральний концерт нашого фестивалю «Діапазон». Це є чеський органіст Франтішек Ванічек», – розповіла співорганізаторка фестивалю «Діапазон» Олена Мацелюх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук