Культурні події на вихідних у Львові

Прем’єра від курбасівців, виставка дідухів у Домі Франка та різдвяний концерт у філармонії

Головні новини Львова 21.12Оксана Сенишин, 21 грудня 2017, 18:58 346 0

«Впольована пристрасть» — від курбасівців.

«Впольована пристрасть» або «Підслухані пісні княжого саду» – в театрі Леся Курбаса. На п’ятницю та суботу, 22 та 23 грудня, актори готують глядачеві дещо еротичну прем’єру. Однак цього разу у них – сюрприз: у руках оживуть ще й ляльки. Вистава поставлена за сучасною драматургією Галини Листвак та Ольги Ренн. Це химерна казка про трьох жінок – двох князівен та чарівниці – в чиї долі втручаються три сестри-богині.

«Це такі князівські часи пізньої доби. Умовно 17 ст. Доба українського бароко, коли були острозькі та волинські князі, козацтво в розквіті», – розповів Богдан Поліщук, постановник вистави.

У Домі Франка виставлять дідухи.

Різдвяний дідух – у Домі Франка. Цієї суботи, 23 грудня, о 13:00 Володимир Мишолівський, знаний майстер зі села Лагодів, внесе до господи цей символ добробуту, заможності та єдності роду. Чоловік, який свого часу сплів найбільший дідух у світі у 15 метрів, експонуватиме у музеї понад десяток різдвяних снопів.

«У нас буде майстер-клас: діточки під мудрим керівництвом майстра будуть виготовляти різдвяні віночки на двері з різних природних матеріалів. Сіно, солому я вже до музею привіз», – розповів Богдан Тихолоз, директор музею Івана Франка.

«Різдвяний музичний дарунок» — у філармонії.

Двадцять третій рік поспіль і 23 грудня традиційно відбудеться «Різдвяний музичний дарунок». Камерний оркестр «Академія» під диригуванням Ігоря Пилатюка виконає твори лише українських композиторів: Мирослава Скорика, Василя Барвінського, Богдани Фроляк, Віктора Камінського. А коляди зазвучать у виконанні Наталки Половинки.

«Це твори – для кожного, Подарунок чогось гарного, милого під ялиночку під Різдво. Запрошую усіх львів’ян, які небайдужі до гарної музики», – розповів Артур Микитка, керівник камерного оркестру «Академія».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук