Культурні події на вихідних у Львові

Дитячий книжковий форум, фестивалі камерної музики «3/4» та особливих театрів «Шлях»

КультураМарічка Крижанівська, 10 травня 2018, 18:40 500 0

Дитячий книжковий форуму уже приймає читачів.

У Львові стартував Дитячий книжковий форум. Читачів скликають у Палац мистецтв від четверга, 10 травня, до неділі, 13 травня. Цьогоріч форум перетворився на казкову країну Буквордс, де тисяча подій відбуваються у формі інтерактивної гри. Відвідувачам пропонують квест: зібрати 8 ключів від різних земель цієї книжкової країни. Є ще одна новинка: 30 видавництв розташувалися на вулиці і вхід туди безкоштовний.

«Дуже багато в нас цього року гостей: письменників, ілюстраторів і це не нудне читання, яке собі можуть уявити дорослі, а насправді інтерактивні, дуже класні штуковини і веселі», – розповіла координаторка Дитячого форуму Анна Батищева.

Відкривають фестиваль камерної музики «3/4».

Почався фестиваль камерної музики «3/4». За три наступні дні, 10-12 травня, буде три локації і три країни: українські, французькі і польські відомі музиканти гратимуть із львівською молоддю. Починають у четвер із концерту у філармонії. Тут француз Алексіс Косенко, який грає на бароковій флейті і має у колекції понад 70 флейт, вийде на сцену із студентами Львівської музичної академії. У п'ятницю, 11 травня, – концерт від польських музикантів у музеї Пінзеля, а у неділю, 13 травня, вперше музикуватимуть у Центрі Шептицького із П'яцоллою, Моцартом і Вівальді.

«Фестиваль «3/4» засновано для того, щоб молоді музиканти зі шкіл, училищ, з вищих навчальних закладів, отримали можливість виступати на одній сцені з метрами світового мистецтва», – розповів арт-директор фестивалю Михайло Закопець.

11-13 травня – Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях».

Центр «Непротоптана стежина» влаштує у Львові Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях». Особливі, бо акторами є люди з різною інвалідністю. Цьогоріч з'їдеться 15 колективів з України, Польщі, Литви та Білорусі. Стартують у п'ятницю, 11 травня, у Ляльковому театрі виставами для дітей, а п'ятничного вечора і в наступні два дні головна локація – Перший театр. Організатори радять потрапити 11 травня на виставу для дорослих «9 коханок кавалера Дорна» від вроцлавського театру, де грають актори з психічними розладами.

«Цього року вперше фестиваль інклюзивний і в нас будуть брати участь колективи, у яких не грають люди з особливими потребами. І ми мріємо, що у майбутньому взагалі не буде різниці, який це фестиваль: особливий чи не особливий», – розповіла директорка центру «Непротоптана стежина» Анастасія Войтюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук