Культурні події у Львові на вихідні 28 лютого - 1 березня

Фільм «Черкаси», концерт «Полярності Чайковського» та прем'єра вистави «Філоктет. Античний рейв» (18+)

У кінотеатрах — фільм «Черкаси. Останій корабель у Криму»

У всеукраїнський прокат 27 лютого виходить фільм «Черкаси. Останій корабель у Криму» режисера Тимура Ященка. Стрічка про те, як українських моряків заблокували російські військові у 2014 році, більшість екіпажу «Черкас» відмовилася перейти на бік ворога. Кіно знімали у Чорному морі, в Очакові та Одесі.

«Черкаси» — це історія не лише про моряків, це про кожного з нас, про кожну людину, про любов до життя, любов одні до одних, це фільм про все це водночас», — розповів актор Євген Лемах.

«Полярності Чайковського» у філармонії

У філармонії 29 лютого, у суботу, зазвучить Петро Чайковський. Слухачі почують його відомий найперший фортепіанний концерт, а також його передсмертний твір — Шосту симфонію. Саме ці твори звучали на останньому концерті за життя композитора. На філармонійну сцену вийдуть оркестр INSO-Lviv, український диригент із Польщі Ярослав Шемет та 14-річна віртуозна піаністка з Криму Христина Михайличенко.

«Перший фортепіанний концерт Петра Чайковського віддзеркалює життя молодої людини, молодого композитора. Життя у ньому грає своїми барвами. Натомість Шоста симфонія символізує смерть, 9 днів після її виконання композитор пішов із життя», — розповів диригент Ярослав Шемет.

Детальніше тут.

Прем'єра за Софоклом «Філоктет. Античний рейв» (18+)

У театрі імені Лесі Українки у п'ятницю та неділю, 28 лютого і 1 березня — прем'єра вистави «Філоктет. Античний рейв» (18+). Глядачів зустрічатимуть ще при вході на камерну сцену і вони потраплятимуть на справжню рейв вечірку з нагоди Дня народження античного бога Зевса. На цьому фоні розгортатиметься головний сюжет за п'єсами Софокла, які адаптували до сучасного суспільства.

«Софокла переписав Гайнер Мюллер, основу залишив античну, але додав перипетії свого життя і сучасного йому суспільства. А ми вже адаптували її до нас, нинішніх», — запросив на прем'єру актор Василь Сидорко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук