<

Культурні події у Львові на вихідних

Головні новини за 21 листопадаМарічка Крижанівська, 21 листопада 2014, 18:58 349 0

Цими вихідними, 22-23 листопада, львів’янам пропонують відвідати виставку «Проти Бога. Проти людини», «Панахиду за померлими з голоду», а також можна буде переглянути комедію «Дами і гусари».

Отож, виставку «Проти Бога. Проти людини» презентують напередодні річниці Голодомору у Львівському музеї історії релігії. Демонструють плакати на тему Голодомору. Їх видали у ХХІ столітті на основі картин з колекції американця Моргана Вільямса, дослідника Голодомору в Україні. Інша частина виставки – радянські атеїстичні плакати від початку ХХ століття до Хрущовського періоду.

«Панахиду за померлими з голоду» виконуватимуть цієї неділі у Львівській філармонії. У 90-х роках Дмитро Павличко написав текст і на його основі Євген Станкович створив масштабний твір для оркестру, мішаних хорів, читця і народного голосу. Цього разу панахиду виконають симфонічний оркестр філармонії, Галицький камерний хор, хори «Глорія», «Гомін» та хор студентів музичного училища, а також солісти.

Комедію «Дами і гусари» Александра Фредра привезе до Львова польський Театр імені Стефана Ярача з Ольштина. Ця постановка є однією з найсвіжіших у цьому театрі. Поляки гастролюватимуть на сцені заньківчан, бо є давніми друзями. Навесні заньківчани виступили в Ольштині з виставою «Небилиці про Івана», тепер ольштинці потішать нашу публіку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук