«Борислав-Нафтогаз» просить землю під буріння

Економіка7 грудня 20109761

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль відвідав дільницю підготовки перекачки нафти НЗП «Кінцевий», вакуумно-компресорну газоперекачувальну станцію №2, а також свердловину №1600.

Начальник «Борислав-Нафтогазу» Ігор Михайлишин на брифінгу висловив переконання, що в технічному плані підприємство забезпечено на достатньо сучасному рівні, аби підтримувати діяльність галузі. Відтак, за його словами, головним шляхом для розвитку є пошук нових площ з урахуванням того, що науково доведена велика кількість запасів нафти у Бориславі. «Якщо нам відводитимуть землю під буріння, все буде в нас нормально», – резюмував він.

На черговій нараді за участі Василя Горбаля, заступника голова Львівської ОДА Євгена Пастуха та голови управління вугільної промисловості та ПЕК ЛОДА Земомислава Новікевича Ігор Михайлишин також наголосив, що основною проблемою нафтопереробної галузі у Бориславі є питання відведення земель для будівництва нових свердловин. За його словами, цей процес можна значно пришвидшити. Поза тим, Михайлишин також звернув увагу на складні метеорологічні умови, з якими стикалося місто впродовж останніх років і які призводили до руйнування доріг і мостів, а також на проблему загазованості міста, наголошуючи на тому, що держава не виділила на ліквідацію загазованості «жодної копійки».

За результатами наради Василь Горбаль попросив у керівництва «Бориславгнафтогазу» надати йому реєстр звернень підприємства щодо відведення земель для будівництва нових свердловин і пообіцяв зайнятися цим питанням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • ?? 7 грудня 2010, 21:01

  ""Бориславнафтогаз" - підприємство нафтогазовидо-бувної промисловості, що є структурною одиницею ВАТ "Укрнафта"." Не розумію, чому Відкритому акціонерному ТОвариству мають надаватись якісь землі??? Нехай купляє на відкритому аукціоні по ринковій ціні..

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук