«Миколаївцемент» витратив 40 млн грн на екологічні програми виробництва

Економіка10 грудня 20102090

На Львівщині компанія ВАТ «Миколаївцемент» цьогоріч започаткувала кілька нових природоохоронних проектів, інвестувавши у ці заходи понад 40 млн грн. Інвестиції є продовженням екологічних програм підприємства – у 2006-2009 роках компанія інвестувала майже 100 млн грн у проекти, спрямовані на зменшення впливу виробництва на довкілля.

Серед найвагоміших проектів можна виділити такі: технічне переоснащення електрофільтрів, встановлення системи безперервного моніторингу викидів в атмосферне повітря, система збору та утилізації дощової води й укладання (ремонт) бетонного покриття на існуючі дороги всередині підприємства, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі «Миколаївцементу».

Ці заходи спрямовані на вдосконалення виробництва і зменшення впливу від діяльності заводу на довкілля. Так, технічне переоснащення електрофільтрів проводиться з метою досягнення норм щодо викидів твердих суспендованих частинок у навколишнє середовище відповідно до українського законодавства та стандартів, які впроваджені в ЄС. Після успішного впровадження проекту викиди пилу зменшаться більше, ніж удвічі.

Впровадження сучасних технологічних процесів з високоефективним очисним обладнанням призведе до покращення стану навколишнього середовища та умов праці й проживання населення.

Система безперервного моніторингу викидів використовує найсучасніше обладнання для вимірювання рівнів викидів з основних джерел, даючи змогу не лише проводити контроль викидів, але й оптимізувати виробничий процес, зробити більш ефективними експлуатацію й обслуговування обладнання.

Збір та утилізація дощової води на заводі і в кар’єрах зменшить потребу в технічній воді, яка використовується для приготування шламу, і заощадить природні водні ресурси річок.

Інвестиції в безпеку праці та охорону здоров’я цього річ сягнули понад 15 млн грн. Ці інвестиції передбачають продовження впровадження корпоративних стандартів з безпеки, а саме: енергоізоляція, роботи на висоті, рухоме мобільне обладнання, які дозволять гарантувати безпечні умови праці для наших працівників та підрядників.

Усі ці проекти є продовженням довготермінової природоохоронної програми «Миколаївцементу». Раніше цього року Відкрите Акціонерне Товариство «Миколаївцемент» оголосило про завершення ряду проектів з охорони довкілля, загальна вартість яких за останні 4 роки становила майже 100 млн. грн.

Також для екологічного захисту на підприємстві споруджено новий цементний млин та встановлено нове пакувальне обладнання та лінії палетизації цементу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук