«Укргазвидобування» нарощує видобуток газу на Львівщині

Економіка1 червня 20103460

ДК «Укргазвидобування» завершила будівництво установки компримування газу на Любешівському газовому родовищі у Львівській області. Введення в експлуатацію нової установки дозволить Компанії компенсувати природне падіння видобутку газу на Любешівському, Бережницькому, Східно-Любешівському родовищах та збільшити видобуток від 30 до 190 тис м куб газу на добу.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Установка складається з двох високоефективних компресорів AJAX виробництва Cooper Compression (США). Компресори характеризуються низьким рівнем викидів, що дозволить звести вплив на оточуюче середовище до мінімуму. Розрахунковий термін роботи установки 20 років. Вартість проекту – 45 млн грн.

«В поточному році компанія планує ввести в роботу три нові компресорні станції на Львівщині. За нашими розрахунками це дозволить стабілізувати видобуток газу в Західній Україні щонайменше на десять наступних років», - заявив директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов.

Любешівське, Бережницьке та Східно-Любешівське родовища розташовані на території Стрийського району Львівської області. Розробку родовищ проводить газопромислове управління «Львівгазвидобування».

Загальні запаси трьох родовищ становлять 1,5 млрд м куб газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук